Дросельна заслонка з електроприводом RENAULT TRAFIC II (FL) - 2.0 DCI 90 (FL0H) (2001.03->) (955191)
- В наявності
- Код: NI 955191
5 284 ₴
4 755,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом RENAULT TRAFIC II (FL) - 2.0 DCI 90 (FL0H) (2001.03->) (955191)

NI 955191

955191
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 42 мм |
| O впускного отвору | 50 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ НЕ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 5 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 84 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 1471500Q0A |
| OPEL | 4431102 |
| OPEL | 93161581 |
| RENAULT | 8200330810 |
| VAUXHALL | 93161581 |

| Марка / Модель |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi Повний |
| NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 2.0 dCi |
| NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 2.0 dCi Повний |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 |
| NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83) dCi 90 |
| NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83) dCi 120 |
| NISSAN PRIMASTAR Фургон (X83) 2.0 dCi 90 |
| NISSAN PRIMASTAR Фургон (X83) 2.0 dCi 115 |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 2.0 CDTI (F7) |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 2.0 CDTI (F7) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 2.0 CDTI (F7, J7, A07) |
| OPEL VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2.0 CDTI |
| OPEL VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2.0 CDTI |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) |
| RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG1T) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 dCi (BG14, BG1S) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1T) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 dCi (KG1S) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) |
| RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1) 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT SCENIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955191 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Qashqai, Koleos, Megane, X-Trail |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 5 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955191 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755,60 ₴









