Помпа водяна LEXUS NX (2015) NX 300H 2.5 VVTI HYBRID (832171)
- В наявності
- Код: NI 832171
6 750 ₴
6 075 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа водяна LEXUS NX (2015) NX 300H 2.5 VVTI HYBRID (832171)

NI 832171

832171
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 170 мм |
| O впускного отвору | 170 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 42 Вт |
| Режим роботи | електричн. |
| Форма корпуса штекера | овальн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| LEXUS | G904048010 |
| TOYOTA | G904048010 |

| Марка / Модель |
| LEXUS GS (_L1_) 450h (GWL10_, GWL10, GWL10R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 300h (AYZ10_, AYZ10R) |
| LEXUS NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15, AYZ15_, AYZ15R) |
| TOYOTA MIRAI (JPD1_) FCV (JPD10_) |
| TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 Hybrid (AVA42_) |
| TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 832171 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, NX, RAV4, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 832171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴



