Вентилятор радіатора VW-GOLF III 91- (85538)

NI 85538

85538
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 308 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без рами вентилятора радіатора (обичайка) |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без резистора |
| Кільк. лопатей вентилятора | 7 |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Обігрів/охолодження | Одинарний вентилятор |
| Потужність | 108 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 191959455AK |
| VW | 191959455AT |
| VW | 1H0959455 |
| VW | 1H0959455A |
| VW | 1H0959455N |
| VW | 1H0959455P |

| Марка / Модель |
| VW CORRADO (53I) 1.8 16V |
| VW CORRADO (53I) 2.0 i |
| VW GOLF III (1H1) 1.4 |
| VW GOLF III (1H1) 1.4 |
| VW GOLF III (1H1) 1.6 |
| VW GOLF III (1H1) 1.6 |
| VW GOLF III (1H1) 1.8 |
| VW GOLF III (1H1) 1.8 |
| VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) |
| VW GOLF III (1H1) 2.0 GL |
| VW GOLF III (1H1) 2.0 |
| VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) |
| VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V |
| VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI |
| VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 |
| VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 |
| VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 |
| VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro |
| VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro |
| VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V |
| VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI |
| VW POLO II (86C, 80) 1.4 D |
| VW POLO Купе (86C, 80) 1.4 D |
| VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D |
| VW VENTO (1H2) 1.4 |
| VW VENTO (1H2) 1.4 |
| VW VENTO (1H2) 1.6 |
| VW VENTO (1H2) 1.6 |
| VW VENTO (1H2) 1.8 |
| VW VENTO (1H2) 1.8 |
| VW VENTO (1H2) 2.0 |
| VW POLO Фургон/хетчбек (86CF) 1.4 D |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85538 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Vento, Corrado, Golf, Passat |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 308 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 108 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 85538 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 154 ₴








