Вентилятор радіатора FORD FIESTA 01- (85583)
- В наявності
- Код: NI 85583
4 974 ₴
4 476,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор радіатора FORD FIESTA 01- (85583)

NI 85583

85583
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 345 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без резистора |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою вентилятора радіатора (обичайка) |
| Кільк. лопатей вентилятора | 8 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Обігрів/охолодження | Одинарний вентилятор |
| Потужність | 280 Вт |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1310446 |
| FORD | 1334095 |
| FORD | 1334248 |
| FORD | 1343611 |
| FORD | 1343764 |
| FORD | 1346532 |
| FORD | 1347511 |
| FORD | 1358334 |
| FORD | 1364707 |
| FORD | 1365355 |
| FORD | 1367452 |
| FORD | 1467012 |
| FORD | 1467013 |
| FORD | 1494829 |
| FORD | 1494833 |
| FORD | 1495679 |
| FORD | 4S6H8C607BA |
| FORD | 4S6H8C607BB |
| FORD | 4S6H8C607BC |
| FORD | 4S6H8C607BD |
| FORD | 4S6H8C607BE |
| FORD | 4S6H8K620BA |
| FORD | 4S6H8K620BB |
| FORD | 4S6H8K620BC |
| FORD | 5S6H8C607BA |
| FORD | 5S6H8C607BB |
| FORD | 5S6H8C607BC |
| FORD | 5S6H8C607BD |
| FORD | 5S6H8C607BE |
| FORD | 5S6H8C607BF |
| FORD | 5S6H8C607BG |
| FORD | Y40115025B |
| FORD | Y40215025B |
| MAZDA | Y40115025 |
| MAZDA | Y40115025B |
| MAZDA | Y40115025C |
| MAZDA | Y40115025D |

| Марка / Модель |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi |
| FORD FUSION (JU_) 1.25 |
| FORD FUSION (JU_) 1.4 |
| FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG |
| FORD FUSION (JU_) 1.6 |
| FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi |
| MAZDA 2 (DY) 1.4 CD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85583 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Діаметр | 345 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 85583 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 476,60 ₴








