Вентилятор салона MERCEDES-BENZ ML-SERIES W163 (1998) ML230 2.3 (87107)
- В наявності
- Код: NI 87107
3 650 ₴
3 285 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона MERCEDES-BENZ ML-SERIES W163 (1998) ML230 2.3 (87107)

NI 87107

87107
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 156 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність | 228 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 1638204142 |
| MERCEDES-BENZ | A1638204142 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 320 (163.154) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 (163.157) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 430 (163.172) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 500 (163.175) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 55 AMG (163.174) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 270 CDI (163.113) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 400 CDI (163.128) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87107 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Споживана потужність | 228 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 156 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 87107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴



