



Вентилятор салона FORD RANGER (TKE) (11-) 2.2 TDCI|FORD RANGER (TKE) (11-) 2.5 I 16V (87162)
- Немає в наявності
- Код: NI 87162
6 066 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вентилятор салона FORD RANGER (TKE) (11-) 2.2 TDCI|FORD RANGER (TKE) (11-) 2.5 I 16V (87162)

NI 87162

87162
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 153 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність | 198 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1719633 |
| FORD | AB3919847AA |
| FORD | UC9P61D80 |
| FORD USA | 1719633 |
| FORD USA | AB3919847AA |
| MAZDA | 1719633 |
| MAZDA | AB3919847AA |
| MAZDA | UC9P61D80 |

| Марка / Модель |
| FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.5 i 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87162 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Споживана потужність | 198 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 153 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 87162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 066 ₴



