Вентилятор салона NISSAN QASHQAI (2014) 1.6 DCI (87516)

NI 87516

87516
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 137 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без блока керування |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Напруга | 12 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність | 240 Вт |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 272264BA0A |
| NISSAN | 272264BC0A |
| NISSAN | 272264BG0A |
| NISSAN | 272264BG0B |

| Марка / Модель |
| NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (J11E) |
| NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) |
| NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 DIG-T (T32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 (T32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.5 ALL MODE 4x4-i (NT32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi (T32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi (T32) |
| NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87516 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 137 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 87516 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 435 ₴








