Компресор кондиціонера FORD TRANSIT/TOURNEO CUSTOM (TTF) (12-) 2.0 TDCI (890772)
- В наявності
- Код: NI 890772
14 481 ₴
13 032,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FORD TRANSIT/TOURNEO CUSTOM (TTF) (12-) 2.0 TDCI (890772)

NI 890772

890772
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 18,5 мм |
| O шківів | 109 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 160 мл |
| Ід. № компресора | 7SBH17C |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 2006229 |
| FORD | 2006230 |
| FORD | 2015349 |
| FORD | 2015350 |
| FORD | 2118656 |
| FORD | 2118658 |
| FORD | 2523241 |
| FORD | 2549221 |
| FORD | GK2119D629AC |
| FORD | GK2119D629AD |
| FORD | GK2119D629AE |
| FORD | GK2119D629AF |
| FORD | GK2119D629BC |
| FORD | GK2119D629BD |
| FORD | GK2119D629BE |
| FORD | GK2119D629BF |
| FORD USA | 2118656 |
| FORD USA | GK2119D629AE |

| Марка / Модель |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Хетчбек (CE) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue |
| FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4 |
| FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue BI-Turbo |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD USA EDGE 2.0 EcoBlue AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 890772 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Transit, Transit Custom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 890772 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 032,90 ₴



