Компресор кондиціонера FIAT DUCATO 35 (2007) 2.3 MULTIJET (891152)
- В наявності
- Код: NI 891152
14 990 ₴
13 491 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера FIAT DUCATO 35 (2007) 2.3 MULTIJET (891152)

NI 891152

891152
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 11,9 мм |
| O впускного отвору | 17,8 мм |
| O шківів | 110 мм |
| Виконання штекера | Штекер |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з діодом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 120 мл |
| Ід. № компресора | 7CVC |
| Кількість канавок | 4 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 YF |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FIAT | 5801859861 |
| FIAT | 5802212928 |
| FIAT | 71796979 |
| FIAT | 71796981 |
| FIAT | 71796982 |

| Марка / Модель |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 110 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 120 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 130 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 140 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 150 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 160 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Фургон (250_) 180 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Платформа/шасі (250_) 110 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Платформа/шасі (250_) 140 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Платформа/шасі (250_) 150 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Платформа/шасі (250_) 160 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Платформа/шасі (250_) 180 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Автобус (250_) 110 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Автобус (250_) 140 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Автобус (250_) 150 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Автобус (250_) 160 Multijet 2,3 D |
| FIAT DUCATO Автобус (250_) 180 Multijet 2,3 D |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 891152 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 891152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 491 ₴








