



Компресор кондиціонера RENAULT LAGUNA III (07-) 2.0 I 16V (89394)
- В наявності
- Код: NI 89394
16 826 ₴
15 143,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера RENAULT LAGUNA III (07-) 2.0 I 16V (89394)

NI 89394

89394
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16 мм |
| O впускного отвору | 21 мм |
| O шківів | 115 мм |
| Виконання штекера | Гніздо |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з електромагнітною муфтою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з компресорною оливою PAG |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | DCS-17IC |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 180 см? |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 7711497035 |
| NISSAN | 8200720780 |
| NISSAN | 8200909753 |
| NISSAN | 92600EN200 |
| NISSAN | 92600EN20A |
| NISSAN | 92600EN20C |
| NISSAN | 92600EN22A |
| NISSAN | 92600EN22B |
| NISSAN | 92600EN22C |
| RENAULT | 7711497035 |
| RENAULT | 8200720780 |
| RENAULT | 8200869742 |
| RENAULT | 8200909753 |
| RENAULT | 926002153R |
| RENAULT | 926007817R |
| RENAULT | 92600EN20A |
| RENAULT | 92600EN22A |
| RENAULT | 92600EN22B |
| RENAULT | 92600EN22C |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD |
| NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 |
| RENAULT DUSTER (HS_) 2.0 4x4 |
| RENAULT GRAND SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) |
| RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) |
| RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H, KT1G, KT1K) |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) |
| RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) |
| RENAULT SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 89394 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Duster, Scenic, Megane, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 89394 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 143,40 ₴



