Радіатор масляний BMW X5 E53 00- (90678)
- В наявності
- Код: NI 90678
3 887 ₴
3 498,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний BMW X5 E53 00- (90678)

NI 90678

90678
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13,4 мм |
| O впускного отвору | 13,4 мм |
| Глибина решітки | 155 мм |
| Довжина решітки | 144 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без фільтра |
| Кількість ребер | 17 |
| Матеріал | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 82 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 1439112 |
| BMW | 17101439112 |
| BMW | 17207500754 |
| BMW | 7500754 |

| Марка / Модель |
| BMW X5 (E53) 3.0 i |
| BMW X5 (E53) 4.4 i |
| BMW X5 (E53) 4.6 is |
| BMW X5 (E53) 3.0 d |
| BMW X5 (E53) 3.0 d |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90678 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Довжина ядра радіатора | 144 мм |
| Ширина ядра радіатора | 82 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 90678 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 498,30 ₴








