



Радіатор масляний MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 180 CDI|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 200 CDI|MERCEDES A-CLASS W 169 (04-) A 200
- В наявності
- Код: NI 91108
3 683 ₴
3 314,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 180 CDI|MERCEDES B-CLASS W 245 (05-) B 200 CDI|MERCEDES A-CLASS W 169 (04-) A 200 CDI|MERCEDES A-CLASS W 169 (04-) A 1 (91108)

NI 91108

91108
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15 мм |
| O впускного отвору | 15 мм |
| Глибина решітки | 38 мм |
| Довжина решітки | 206 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без корпуса оливного фільтра |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без фільтра |
| Кількість ребер | 7 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 132 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 6401800565 |
| MERCEDES-BENZ | 6401800765 |
| MERCEDES-BENZ | A6401800565 |
| MERCEDES-BENZ | A6401800765 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) |
| MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 CDI (245.207) |
| MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 91108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Довжина ядра радіатора | 206 мм |
| Ширина ядра радіатора | 132 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 91108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 314,70 ₴



